About

 

Vita Laicāne un Kavliera karaļa Čārlza spanieli
Vita Laicāne un Kavliera karaļa Čārlza spanieli

Sveiki! Paldies, ka iegriezies! Es izveidoju šo blogu cilvēkiem, kurus interesē mana mīļā suņu šķirne – Kavaliera Karaļa Čārlza spaniels. Šeit atradīsi manu ikdienu, bet tikai to, kas ir saistīta ar sunīšiem.

Kavalierīši ir mazi pūkaini klēpju sunīši, kuri sagūstīs tavu sirsniņu! Viņi ir skaisti, gudri un ļoti draudzīgi!  Ir neiespējami piemeklēt vārdus, lai aprakstītu  tev cik jauki tie ir. Kad tu pieskaries šim karaliskajam sunītim tad šķiet, ka spalviņa ir no zīda, cik maiga un patīkama tā ir!  Acis ir lielas un tumšas, pilnas ar mīlestību! Mazās ķepiņas centīsies tevi visu laiku apskaut 🙂 ! Ja tev ir vēsi, Kavalierītis tevi sildīs!

Viņi nozaga manu sirdi un neplāno to atgriezt!

Ja vēlies ar mani sazināties – uzraksti man uz profilu Facebook: https://www.facebook.com/vita.laicane

( Lūdzu atceries ierakstīt pilnu ziņu!)

EN:

Hi! Thank you for watching my blog. I  create it for people who love Cavalier spaniels and would like to know more about them in personal view on them.

Cavi are small fury lap dogs and will melt your heart in peaces! They are beautiful, smart and very friendly! There is no words to give you idea about how sweet they are. When you touch this beautiful dog it feels like you touch silk. Eyes are deep and full of love. Small paws will hug you all the time 🙂 ! If you are freezing your Cavalier will give you warm.

They steal my heart and not planning to give it back!

If you would like to contact to me you can do it thrue Fb : https://www.facebook.com/vita.laicane     ( Do not forget to write full message please! )

 

 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s