Kucēni

_dsc2533_00060

+37122040000

Mazuļi vienmēr rodas labi piemeklētam sunīšu pārim. Saviem īpašniekiem viņi dod tikai prieku, mīlestību un savu uzticību! Mēs visu laiku rūpējamies par to, lai mūsu sunīši un viņu pēcnācēji būtu veseli. Uzturēt tīrību viņu apkārtnē un rūpēties par viņiem – tas ir mūsu pienākums pret viņiem!

Ja esi nolēmis iegādāties kucēnu, sagatavojies atbildēt uz dažiem jautājumiem:

Pilns vārds
 Adrese (kur kucēns dzīvos) -Pilsēta, Valsts, Pasta indekss
Mobilā tel. numurs
E- pasts
Kurš galvenokārt rūpēsies par sunīti
Vai tev ir pagalms?
Vai kucēns tiks vests uz apmācībām?
Vai kāds ir pa dienu mājās? Ja nav, pastāstiet, lūdzu,kā parasti kucēns tiks atstāts viens pats un cik ilgi viņš paliks bez uzraudzības.
Kur kucēns pārsvarā dzīvos?   Mājās, telpās vai Ārā?
 Vai ar tevi dzīvo bērni, ja jā, cik veci?
 Vai tev ir citi mājdzīvnieki? Ja jā, pastāstiet lūdzu par tiem.
 Vai esi kādreiz atgriezis audzētājam suni vai citu mājdzīvnieku? Temperamenta problēmu dēļ vai dzīves apstākļu maiņas dēļ? Lūdzu paskaidro!
 Vai esi gatavs uzņemties rūpes (10-15 gadu) par Kavaliera Kinga Čārlza spanielu visu viņa mūža garumā? * (Ja kāda iemesla dēļ nevarēsi rūpēties par Kavalierīti, tev jāapņemas, obligāti atgriezt viņu mums) *       Jā- nē
Vai apzinies, ka vajadzēs un esi gatavs ieguldīt naudas līdzekļus kopšanā, audzināšanā un veselības  kucēna aprūpē.   jā – nē
 Kādēļ izvēlējies Kavaliera Kinga Čārlza spaniela šķirni?
 Kāda dzimumu vēlis? *
 Puisi, Meiteni vai  Vienalga,es gribu tikai pašu labāko mājdzīvnieku manai ģimenei.
 Kādas krāsas Kavalierīti tu vēlies?
 Kāda vecuma Kavalierīti tu vēlies?
 Kucēnu 9 – 16 nedēļas
Kucēnu 4 mēnešu – 1 gads
Jaunulis (over 1 year)
Pieaudzis virs 3 gadu
Vai vēlies sev tikai mīluli vai suni ar izstāžu potenciālu?
 Kad tu vēlies saņemt Kavalierīti?
 Vai tev ir savs veterinārārsts? Ja ir, tad , lūdzu ieraksti zemāk kontaktinformāciju.
 Ja tev ir vēl kas piebilstams, ko vēlies. lai mēs zināms vai mājas, kurām tu vēlētos piedāvāt mūsu kucēnu, lūdzu ieraksti!
 Kā tu atradi mūsu mājaslapu?

 ATŠĶIRĪBA KUCĒNU METIENIEM:

„MĪLUĻA” KVALITĀTE:

Kucēni tiek nodoti jums TIKAI kā mīluļi (TIKAI kā kompanjoni)! Viņi ir veselīgi, mīloši un sabiedriski kucēni. Viņi ir skaisti, bet nevar tikt izmantoti pavairošanai!
„PAVAIROŠANAS” KVALITĀTE:

Pateicoties brīnišķīgajam šķirnīgumam un ciltsrakstiem, sunīšiem ir iespēja radīt izcilus kucēnus. Var būt gatavi izstādēm un iegūt labus rezultātus. Šādus sunīšus mēs rezervējam pavairošanai. Šim mērķim mēs vēlētos ar Jums cieši sadarboties.

„IZSTĀŽU” KVALITĀTE:

Šiem skaistuļiem ir augsts līmenis no visiem viedokļiem. Labi rūpējoties un prezentējot izstādēs, „Izstāžu” kvalitātes sunītis sasniegs Starptautiskā čempiona statusu vai pat vairāk.

Mēs rūpējamies par saviem sunīšiem un kucēniem, mēs paturam tiesības atteikties pārdot sunīti vai kucēnu.
Mēs uzturēsim kontaktus ar Jums visu dzīves laiku.
Visi mūsu  kucēni tiek nododti, noslēdzot līgumu.
Mums jau ir saraksts ar kucēnu pircējiem, kuri gaida uz kucēniem, bet mums var būt piedāvājumā pieauguši sunīši, kuri ir piemēroti mīļām mājām. Ja Jūs interesējaties par mūsu sunīšiem vai kucēniem, aicinām jūs sūtīt mums e-pastu ar sīkāk izklāstītu informāciju.

Es neatbildēšu uz e-pastiem, kuros būs tikai viens jautājums: „Cik maksā jūsu kucēni?” Lūdzu, pastāstiet par sevi un savu dzīvesveidu, savu ģimeni un pieredzi ar suņiem un kucēniem!

RU:

Щенки всегда рождаются от хорошо подобранной пары. Своим владельцам приносят только радость, любовь и преданность! Мы постоянно следим за здоровьем своих собак и их потомства. Поддержание чистоты и забота — это наш долг перед ними!

РАЗНИЦА  ДЛЯ РАЗНЫХ ПОМЕТОВ:

 

Качество “ЛЮБИМЦА”: Щенки  ТОЛЬКО как домашние любимцы (друзя и компаньоны)! Это здоровые, любящие, жизнерадостные и общительные щенята. Они красивы но не могут быть использованы для разведения.

Качество “РАЗМНОЖЕНИЕ”: Отличная родословная  и полное соответствие требованиям пароды дает возможность произвести превосходных щенят, готовых показать хорошие результаты на выставках. Таких собачек мы резервируем для размножения и с этой целью мы желаем плотно с вами сотрудничать.

Качество “ВЫСТАВОЧНОЕ”: Эти красавцы на уровне во всех отношениях. При хорошем уходе и презентациях на выставках, собаки выставочного качества достигают статуса Международных чемпионов и даже больше.

ВАЖНО:

Mы заботится о своих собаках и щенках. Мы оставляем за собой право отказать в продаже собаки или щенка.

После продажи мы будем поддерживать с вами контакт на протяжении всей жизни. Все наши щенки продается по договору.

У нас уже есть список покупателей ожидающих щенков, но у нас могут быть взрослые собачки подходящие на роль домашнего любимца. Если Вас интересуют наши собачки или щенки, просим отправить нам подробную информацию по электронной почте.

Мы не отвечаем на электронные письма с одним лиш вопросом – “сколько стоят ваши щенки?”. Пожалуйста, рассказать о себе и Вашем образе жизни, о своей семе и опыте работы с собаками и щенками.